PRZEPRASZAM

Zdaję sobie sprawę, że gdzieś w niebiosach są aniołowie lub inni święci odpowiedzialni za ludzkość. Siedzi sobie taki na chmurze i filuje z góry. Skuteczność takiej obserwacji przewyższa znacznie możliwości i dokonania CBA.

więcej

NASZA TRADYCJA

Nie ma chyba kraju w Europie, a pewnie i na świecie, który wagę taką przykłada do historii i przyznać trzeba, że ostatnimi laty nam się to coraz bardziej rozwija. W czasach zapomnianego już ustroju kazano nam myśleć o świetlanej przyszłości, toteż gdy nastała wolność rozkochaliśmy się w przeszłości, a przyszłość raczej nas nie obchodzi.

więcej

,,WYRAZIŚCI" POLITYCY BYLI NA LIŚCIE RYSZARDA C.

Po zatrzymaniu Ryszard C. podczas rozmowy z policjantami miał mówić, że nienawidzi PiS i rządów tej partii przed kilkoma laty

więcej

PRZECIEŻ WSZYSTKO JUŻ BYŁO

Nie ma chyba kraju w Europie, a pewnie i na świecie, który wagę taką przykłada do historii i przyznać trzeba, że ostatnimi laty nam się to coraz bardziej rozwija.

więcej

KRÓLESTWO

Oj mamy my, mamy ciągotki ku monarchii. Lubimy mieć króla i zwykle się taki w końcu pojawia, choć on sam królem siebie nigdy nie nazywa. W krajach, które demokrację czczą, król ma w zasadzie rolę dekoracyjną i jest to człowiek, który z owym królestwem się rodzi, bo jest to funkcja dziedziczna.

więcej

STADION

Cieszy mnie bardzo odzew, na jaki moje felietony trafiają w społeczności. Bez donosów i informacji  nie mógłbym pisywać o aktualnościach, a na te najchętniej czekają czytelnicy.

więcej

PRAWO WALCZAKA

Atmosfera wokół wyborów samorządowych staje się coraz gorętsza i nawet PSL – partia niezbyt robotnych spokojnych ludzi – zajęło się tym tematem

więcej

KOMISJA NOCNIKOWA

Rządzący nami mają lepiej niż u Pana Boga za piecem (jeśli TAM jakiś piec jest). Nie dlatego, iż naród polski jest bardzo karny i słuchający autorytetów (jest dokładnie odwrotnie), ale powód jest zupełnie inny. Rządzi się dowolnym narodem lekko i przyjemnie, kiedy rządzeni na ręce władzy nie patrzą, a okazji do owego nadzoru społeczeństwo nie ma, kiedy występuje w państwie stan nadzwyczajny, że o klęsce nie wspomnę.

więcej

ZABIERAM ZABAWKI

Zmroziła prasę wieść, iż piloci wojskowi licznie odchodzą do cywila. Skoro odchodzą i piszą podania o przeniesienie do cywila, to znaczy, że mogą.

więcej

POPARCIE

W każdej kampanii wyborczej pojawia się grupa osób popierających kandydata i obnosząca się z tym poparciem publicznie. Kandydat sam w sobie zalety zwykle niewątpliwe ma, ale głupio w Polsce o sobie dobrze i dużo mówić.

więcej

1 2 > >|
Copyright © Aktivlife.eu - PRESS NEWS 2010. Wszystkie zawarte na stronie materiały chronione są prawami autorskimi.
Kopiowanie bądź rozpowszechnianie w całości lub fragmentach bez zgody redakcji jest zabronione.